• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Karda-Mühendislik-203832029747824/

Çözünmüş Oksijen Ölçümü

Ölçüm Aralığı: 0.000 – 20.00 ppm 

Ekran Opsiyonu: 000.1 – 999.9 ppb, ppm, % SAT, mg/l   

Doğruluğu: 2% Kalibrasyon Aralığı

Muhafaza Yapısı: Polikarbonat, NEMA 4X, ½ DIN

Tek veya çift kanallı enstrümanlar olarak mevcuttur. Dijital ve otomatik olarak verici menülerini ve gösterimlerini sunarken, ölçülecek parametre yapılandırması için herhangi bir dijital algılayıcı ile iletişim kurar. 

24 VDC veya 100/240 VAC gücü destekleyen verici olarak kullanılabilir. Tüm sürümlerinde isteğe bağlı HART® çıkış bulunmaktadır. Aletlerdeki güç hattında, 4-20 mA çıkış, MODBUS RTU başına bir kanal var. Kullanılabilen seçeneklerde HART® iletişim ve bir Alarm rölesi paketinide içerir. (3) Alarm Rölesi (ayar noktası), aktive zamanı rölesi veya hata rölesi olarak yapılandırılabilir. 

Çözünmüş oksijen vericileri kolayca görüntülenen büyük LCD ekrana sahiptir. LED arka ışık açık olduğunda 100-240 VAC ve 24 VDC gücündeki aletlerde mavi harflerle beyaz bir arka plan üzerinde aletlerin döngü güçleri siyah harflerle gri bir arka plan üzerinde yansıtılır. Ekran kolayca tek ve çift kanal görüntü modları arasında anahtarlanabilmektedir. Verici de basit ve sezgisel menü yapısı vardır. Çeşitli görüntü ve bilgi ekranlarında gezinmeyi membran anahtarlar işlevselleştirir, ayrıntılı bir yumuşak anahtarlama ekrana bağlı membran anahtarlar kullanılarak yapılır.